Naše školy

Hradec Králové

V Hradci Králové jsme zahájili výuku v roce 1997. Navštěvují nás děti ze všech základních škol v Hradci Králové a okolí. Do naší školy chodí i studenti středních škol a příjemné prostředí zde využívají i dospělí zájemci, kteří se z nějakého důvodu v dětství hudbě věnovat nemohli. Učební materiály jsou připraveny pro začátečníky i pro pokročilé hráče.Na výuku můžete docházet do našich učeben v Malšovicích nebo ve Stěžerách.

Pardubice

V Pardubicích vyučujeme od roku 1999. Vyučujeme nejen děti, ale i středoškolskou mládež a také dospělé zájemce. Všechny obory vyučujeme ve speciálně vybavené učebně na Dubině v základní škole Erno Košťála.

Od roku 2019 jsme díky spolupráci s vedením školy otevřeli naši pobočku v ZŠ RYBITVÍ, kde se účastní žáci odpolední výuky ve speciálně vybavené učebně. Výhodou je také to, že odpadá zdlouhavé dojíždění do centra města.

Chrudim

V Chrudimi působíme od roku 2006. V odpoledních hodinách mají zájemci možnost docházet do vybavené učebny na výuku jakéhokoli oboru dle vlastního výběru. Učební materiály jsou připraveny pro začátečníky i pro pokročilé hráče. Výuka na ZŠ J. Malíka.