Elektrická kytara

Zahraj sólo nebo riff!

Naučíme Vás techniky hry na elektrickou kytaru v různých hudebních stylech.

Jednou z velkých výhod hry na el. kytaru v naší škole je to, že po zvládnutí základů techniky hry mohou určovat směr výuky preference žáka (tzn. zaměřit se na to, co jej baví – může si vybrat konkrétní hudební žánr, soustředit se na doprovodné hraní "beglajtů", sólové hraní, improvizaci).

Vyučujeme základy techniky hry na el. kytaru, vybrnkávání prsty, hru trsátkem, použití speciálních technik (vytahování strun, hammering), čtení akordových značek, rytmiku pravé ruky. Pro rockový styl hry učíme power akordy i sóla. K výuce máme připraveny hudební doprovody a kvalitní aparaturu.

Své hudební dovednosti žáci uplatňují na koncertech pro veřejnost, které hudební škola ROLAND pro své žáky pravidelně pořádá.

Počet žáků na hodině 3 - 6, začátečníci i pokročilí, věk od 10 let neomezeně

Přihlásit se můžete kdykoli během školního roku, ukázková lekce ZDARMA.